Wynajem busa Zielona Góra

Jesteś z Zielonej Góry, Zaboru, Droszkowa lub woj. lubuskiego? Jeśli tak, to zadzwoń!

O nas

Jesteśmy pierwszą w gminie Zabór firmą oferującą komfortowego busa 9-osobowego. Nie jest dla nas problemem, jeżeli mieszkasz w Zielonej Górze, czy w woj. lubuskim. Przede wszystkim jesteśmy dla Ciebie.

od 180 zł /

za dobę

Ford Transit Custom 2024
5/5

Klimatyzacja, przyciemniane szyby, regulowane oparcia wszystkich foteli, podgrzewana przednia szyba, wynajem busa Zielona Góra

Nasza flota

Dbamy o to, aby każda Twoja podróż była komfortowa

Posiadamy nowy FORD Transit Custom – rocznikowo 2014. Dzięki wersji przedłużanej masz pewność, że zmieścisz w nim wszystkie swoje bagaże. Przede wszystkim usiądziesz w wygodnych fotelach o regulowanym oparciu, od słońca ochronią Cię przyciemniane szyby. Ponadto ustawisz sobie odpowiednią temperaturę, a zimą skorzystasz z ogrzewanej przedniej szyby. Jednym z klientów firmy jest Stowarzyszenie Wokół Kultury.

Wynajem busa Zielona Góra - FORD Transit

FORD Transit Custom MCA 2.0 New EcoBlue 130 KM M6 Trend Kombi M1 320 L2 − samochód osobowy marki Ford to największy bus w swojej klasie. Nowe silniki generują więcej mocy i momentu obrotowego, a jednocześnie wytwarzają mniej zanieczyszczeń i są wydajniejsze pod względem zużycia paliwa. Wnętrze to przede wszystkim komfort pracy i niezwykle wytrzymałe na zużycie materiały, które ułatwiają utrzymanie kabiny w dobrym stanie.

Bezpieczeństwo

Na długiej liście najnowocześniejszych technologii znajduje się m.in. Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, inteligentny tempomat oraz system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC). Ich zadaniem jest ułatwienie jazdy zarówno w trasie jak i po mieście. Duża część zastosowanych rozwiązań działa automatycznie, co pozwala kierowcy lepiej skoncentrować się na sytuacji panującej na drodze. Z kolei technologie ograniczające spalanie, takie jak ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging), pomagają ograniczyć zużycie paliwa przez silnik, zachowując jednocześnie jego wysoką moc i elastyczność. 

Komfort

Cennik wynajem busa Zielona Góra

Bez limitu kilometrów

Z limitem kilometrów

1-2 dni

320 PLN / dzień

239 PLN / doba

(limit 200km/doba)

3-7 dni

300 PLN / dzień

219 PLN / doba

(limit 100km/doba)

8-14 dni

260 PLN / dzień

190 PLN / doba

(limit 100km/doba)

15-30 dni

220 PLN / dzień

180 PLN / doba

(limit 100km/doba)

1 miesiąc

5200 PLN / miesiąc

(limit 100km/doba)

1 rok

5200 PLN / miesiąc

(limit 100km/doba)

Kaucja zwrotna

2000 PLN

2000 PLN

Dlaczego my?

Poznaj naszą ofertę wynajmu busa 9-osobowego z kierowcą lub bez

Jesteśmy młodą firmą na rynku, ale z olbrzymim doświadczeniem. Wiemy, czego klienci oczekują od samochodu, żeby podróż była przyjemnością, a nie koszmarem. Czy letnie wakacje, czy ferie zimowe, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

1.

Nowy samochód

2.

Komfort

3.

Bezpieczeństwo

4.

Wygoda

Z nami dotrzesz wszędzie, gdzie tylko możesz sobie wyobrazić...

Podsumowując, nie tylko na imprezy, śluby, wesela, koncerty, urodziny, czy lotnisko, ale gdziekolwiek zechcesz.

Zadzwoń do nas

+48 603 970 453

Exit mobile version